top of page

Автошкола на Академмістечку

Адреса: Осіння, 35 в сш № 55

Телефони:
- (067) 103-30-07;

- (073) 786-00-07


У навчання не входить:

  • Медична довідка та квитанції в ТСЦ (за посвідчення водія та послуги ТСЦ 245 грн+20 грн комісія)

  • Подача авто для складання іспиту вперше безкоштовно, повторно 500 грн.

Розклад онлайн:

  • 24.07 ПН СР 19:00-21:00

  • 08.08 ВТ ЧТ 19:00-21:00

Теоретичний курс - 5 тис. грн

 

Практичний курс:

  • 40 занять (по 60 хвилин) - 25 тис. грн

Поетапна оплата

Переваги Навчання в Магнолія Авто

Оплата у розстрочку

Ви можете самі вибрати найбільш підходящий пакет послуг. Від економ-варіанту, що включає мінімальний набір послуг.

Оптимальний графік навчання

Ви можете відвідувати як курси вихідого дня так і вечірні курси теоритичної підготовки. Також ви маєте унікальну можливість переглядати всі теоритичні занняття онлайн, які проводять досвідчені викладачі

Власний автопарк

В нашому автопарку представлено більше 25 автомобілів з ручною та автоматичною коробкою передач. Всі автомобілі регулярно проходять тех. огляд.

Гнучка система цін

Ви завжди можете обрати оптимальний для себе варіант навчання, виходячи з вартості курсу. При необхідності ви можете додати необхідну кількість практичних годин.

Відгуки наших учнів
 

Пишу відгук тому що мене переповнюють почуття!!! Ніколи не думав, що зможу здати все з першого разу! Просто навіть і не розраховував на це! Приємно здивувала практика, терплячий інструктор мене підкорив. І якщо не зазнаватися, то, звісно, це його заслуга, що я склав іспит із першого разу. Ну а теорію вчити самим треба, але, звісно ж, лектори Магнолії-Авто вам у цьому дуже допоможуть. Спасибі! Рекомендую!

Юрій

12.06.2024

Ну що можу сказати, тільки величезне спасибі Магнолія-Авто. Лектор Олександр - дуже приємна людина, з гумором, докладно все розповідає. У мене вже були знання до того, як пішла в автошколу, але тут я їх зміцнила. По теорії нарікань немає ніяких. Практика. Дуже задоволена. Приємно вчиться у професіоналів. Спасибі вам велике! Водійські права - мої!

Юлія

14.02.2024

Обираючи автошколу, мене привабила вартість навчання, а також те, що поруч із домом (живу на Академмістечку). Навчанням я дуже задоволена. Теорію викладають доступно і зрозуміло. Усі інструктори в автошколі адекватні, не крикливі, дівчатка з моєї групи теж залишилися задоволені уроками водіння. Майже вся група здала відразу і без проблем. Дякую!

Олена

20.11.2023

Шлях до водійського посвідчення лежить через 4 прості кроки

У нашій автошколі використовуються найсучасніші методики навчання. Всі викладачі і інструктори тримають руку на пульсі часу і отримують нову інформацію про ті чи інші способи навчання. І вибирають для вас найкращі!

Крок

1

Ви заповнюєте заявку через форму на сайті, або з допомогою телефоного дзвінка.

2

Крок

В телефонному режимі наш працівник надає безкоштовну консультацію з приводу необхідних документів для навчання

3

Крок

Ви проходите бажаний курс теорії, та практикуєте навички водіння, після чого ви здаєте екзамен автошколи.

4

Крок

Теорія проходиться по бажанню. Супроводжуємо групу на конкретний час, який узгоджується в ТСЦ.
При самостійній реєстрації для складання практичного іспиту на сайті гсц МВС отримаєте електронний талон на іспит - Реєстрація на іспит

Навчання з теорії і водіння наразі проходять окремо. Спочатку проходять навчання з теорії, потім при успішному складанню іспиту з теорії в ТСЦ - реєстрація в автошколі на водіння.

bottom of page