top of page

Автошкола на Солом'янці

Адреса:  вул. Єреванська 20

Телефони:
- (098) 939-22-22;

- (067) 103-30-07


У навчання не входить:

  • Медична довідка та квитанції в ТСЦ (за посвідчення водія та послуги ТСЦ 245 грн+20 грн комісія)

  • Подача авто для складання іспиту вперше безкоштовно, повторно 500 грн.

 

Є можливість записатися в онлайн-групи навчання через Zoom

Розклад онлайн:

  • 13.12 ПН СР 19:00-21:00

Теоретичний курс - 5 тисяч.

 

Практичний курс:

  • 40 занять (по 60 хвилин) - 20 тисяч

Поетапна оплата

Переваги Навчання в Магнолія Авто

Оплата в россрочку

Ви можете самі вибрати найбільш підходящий пакет послуг. Від економ-варіанту, що включає мінімальний набір послуг.

Оптимальний графік навчання

Ви можете відвідувати як курси вихідого дня так і вечірні курси теоритичної підготовки. Також ви маєте унікальну можливість переглядати всі теоритичні занняття онлайн, які проводять досвідчені викладачі

Власний автопарк

В нашому автопарку представлено більше 25 автомобілів з ручною та автоматичною коробкою передач. Всі автомобілі регулярно проходять тех. огляд.

Гнучка система цін

Ви завжди можете обрати оптимальний для себе варіант навчання, виходячи з вартості курсу. При необхідності ви можете додати необхідну кількість практичних годин.

Відгуки наших учнів
 

​Пишу отзыв потому что меня переполняют чувства!!! Никогда не думал, что смогу сдать все с первого раза! Просто даже и не рассчитывал на это! Приятно удивила практика, терпеливый инструктор меня покорил. И если не зазнаваться, то конечно это его заслуга, что я сдал экзамен с первого раза. Ну а теорию учить самим надо, но, конечно же, лекторы Магнолии-Авто вам в этом очень помогут. Спасибо! Рекомендую!

Юрий

12.07.2017

Ну что могу сказать, только огромное спасибо Магнолия-Авто. Лектор Александр - очень приятный человек, с юмором, подробно всё рассказывает. У меня уже были знания до того, как пошла в автошколу, но здесь я их укрепила. По теории нареканий нет никаких. Практика. Очень довольна. Приятно учится у профессионалов. Спасибо вам большое! Водительские права - мои!

Юлия

14.02.2017

Выбирая автошколу, меня привлекла стоимость обучения, а также то, что рядом с домом (живу на Академгородке). Обучением я очень довольна. Теорию преподают доступно и понятно. Все инструктора в автошколе адекватные, не крикливые, девочки из моей группы тоже остались довольны уроками вождения. Почти вся группа сдала сразу и без проблем. Спасибо.

Елена

20.11.2016

Шлях до водійського посвідчення лежить через 4 прості кроки

У нашій автошколі використовуються найсучасніші методики навчання. Всі викладачі і інструктори тримають руку на пульсі часу і отримують нову інформацію про ті чи інші способи навчання. І вибирають для вас найкращі!

Крок

1

Ви заповнюєте заявку через форму на сайті, або з допомогою телефоного дзвінка.

2

Крок

В телефонному режимі наш працівник надає безкоштовну консультацію з приводу необхідних документів для навчання

3

Крок

Ви проходите бажаний курс теорії, та практикуєте навички водіння, після чого ви здаєте екзамен автошколи.

4

Крок

Теорія проходиться по бажанню. Супроводжуємо групу на конкретний час, який узгоджується в ТСЦ.
При самостійній реєстрації для складання практичного іспиту на сайті гсц МВС отримаєте електронний талон на іспит - Реєстрація на іспит

Навчання з теорії і водіння наразі проходять окремо. Спочатку проходять навчання з теорії, потім при успішному складанню іспиту з теорії в ТСЦ - реєстрація в автошколі на водіння.

bottom of page